UAB "Frineta"

Europos Sajunga

UAB „Frineta“ sėkmingai įgyvendino projektą „UAB „Frineta“ elektroninio verslo sistemos sukūrimas ir įdiegimas“

 

2009 m. lapkričio 9 d. UAB „Frineta“ pasirašė projekto „UAB „Frineta“ elektroninio verslo sistemos sukūrimas ir įdiegimas“ finansavimo ir administravimo sutartį pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvuo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „E-verslas LT“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto tikslas – informacinių technologijų diegimas, siekiant padidinti įmonės produktyvumą.

Projekto pradžia: 2009 m. spalio 1 d.

Projekto pabaiga: 2010 m. rugsėjo 20 d.

Projekto suma: 78.000,00 Lt.

Projekto lėšomis buvo įdiegta specialiai sukurta ir įmonės poreikius atitinkanti elektroninio verslo sistema, apimanti užduočių valdymo, internetinės svetainės – elektroninės prekybos, buhalterinės programos elementus ir sujungianti juos į vieną elektroninį verslo sprendinį. Įdiegtas elektroninio verslo sistemos sprendinys leis efektyviai apjungti ir optimizuoti verslo procesus, planuoti personalo valdymą, skirstant ir pasidalinant užduotis, užtikrinti savalaikį atsargų, pardavimų ir apskaitos valdymą, užsakymų priėmimą, jų stebėjimą ir kt.

Sėkmingai įgyvendintas projektas padės optimizuoti įmonės veiklą, didinti darbo našumą, skatinti apyvartos ir eksporto augimą.

 

UAB „Frineta“ įgyvendino projektą "LED teritorijos apšvietimo šviestuvų projektavimas ir testavimas"

 

 2015 m. rugsėjo 1d. UAB "Frineta" pasirašė projekto "LED teritorijos apšvietimo šviestuvų projektavimas ir testavimas" finansavimo ir administravimo sutartį pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto "Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K "Inočekiai LT". Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal Reglamento Nr. 1828/2006 8 straipsnio 4 dalį.

 

Projekto tikslas - padidinti mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros veiklos aktyvumą privačiame sektoriuje.

 

Projekto pradžia: 2014-09-01

Projekto pabaiga: 2015-02-28

Projekto suma: 20.000,00 Lt.


PirmasPirmas

Krepšelis  

(tusčia)

Naujos prekės

Šiuo metu nėra prekių


Europa